KNX národní skupina České republiky

KNX NG CZ je národní skupinou spolupracující s Mezinárodní asociací KNX. Hlavním cílem je šíření pravdivých informací o systému KNX jakožto jedinému celosvětově normalizovaného systému pro automatizaci budov.  

Více informací

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT KNX INSTALACE

 Soutěž je zaměřena na komplexní projekty využívající systém KNX

Přihlaste svůj projekt a získejte bezplatně licenci na software ETS5 Professional

Více informací

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST NA VELETRHU AMPER 2019

Děkujeme všem návštěvníkům stánku KNX NG CZ, kteří během veletrhu AMPER 2019 diskutovali otázky související s jejich prací při projektování, dodávkách, oživování i údržby KNX instalací.

Více informací

Základní školení produktové řady KNX Easy

Základní školení produktové řady KNX Easy

Základní školení produktové řady KNX Easy

Toto školení je určeno firmám a elektrikářům, kteří v systémových instalacích vidí možný nový potenciál, nebo jsou již nyní integrátory nějakého systému, především pak systému KNX. Na školení Vás seznámíme s produktovou řadou Easy systém. Provedeme jednoduché naprogramování systému pomocí bezplatné aplikace, od založení projektu, po rozsvícení světla až po ovládání žaluzií v pár jednoduchých krocích. Během jednoho dne v naší Hager Akademii získáte znalosti, díky nimž můžete zajímavě rozšířit služby pro své zákazníky a to velmi jednoduchou formou.

Máte již zkušenosti s podobnými instalacemi? S naším systémem uvítáte rozumnou cenu, navíc nemusíte programovat pomocí softwaru ETS, přesto ve kvalitě KNX. Můžete se těšit i na praktické ukázky, kdy si sami budete moci během pár minut vyzkoušet jak snadné, Easy, to je.

Na školení si prosím doneste svůj notebook, abyste mohli zkusit několik praktických úloh a úspěšně tak projít celým školením, zakončeným testem s teoretickou i praktickou částí.

Školením Vás provede produktový specialista Jan Franěk

Shlédněte programování systému easy link v krátkém videu zde.

   
Místo: Pražská 238, Zdiby
Datum: 30.10. - 30.10.2019
Čas: 09:00 - 14:30
Možnost registrace do: 29.10.2019
Kontakty: E-mail: info@hager.cz
Telefon: 281 045 727

 

Přihlašování:

https://www.hager.cz/vzdelavani-ke-stazeni/skoleni-hager-akademie/seminare-a-skoleni-ve-skolicim-centru-zdiby/99483.htm?showform=1&terminid=522

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign