KNX národní skupina České republiky

KNX NG CZ je národní skupinou spolupracující s Mezinárodní asociací KNX. Hlavním cílem je šíření pravdivých informací o systému KNX jakožto jedinému celosvětově normalizovaného systému pro automatizaci budov.  

Více informací

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT KNX INSTALACE

 Soutěž je zaměřena na komplexní projekty využívající systém KNX 

Přihlaste svůj projekt a získejte bezplatně licenci na software ETS5 Professional

Více informací

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST NA VELETRHU AMPER 2019

Děkujeme všem návštěvníkům stánku KNX NG CZ, kteří během veletrhu AMPER 2019 diskutovali otázky související s jejich prací při projektování, dodávkách, oživování i údržby KNX instalací.

Více informací

Ing. Jiří Ullsperger

Ing. Jiří Ullsperger

Kontaktní osoba: Ing. Jiří Ullsperger

Email: jiri.ullsperger@hdla.cz

Telefon: +420 734 262 624

Web: http://www.hdla.cz

Společnost HDL Automation s.r.o. nabízí moderní sběrnicové řešení inteligentní elektroinstalace obytných, administrativních, komerčních a hotelových prostor. Inteligentní budovy se systémem HDL umožňují monitorování, ovládání a automatizaci osvětlení, vytápění, ventilace, klimatizace, stínění, zabezpečení, měření spotřeby a mnoho dalších funkcí.

Produkty HDL představují špičku v automatizaci budov a pracují zejména se standardy KNX, Buspro, DALI, DMX atd. Kabelové řešení lze integrovat s bezdrátovým systémem komunikace Buspro Wireless, který je vhodný pro instalaci do již hotových domů či kanceláří bez nutnosti rekonstrukce. Díky pokročilé technologii se obejde bez bateriového napájení a vyznačuje se vysokou spolehlivostí a odolností proti výpadkům a rušení.

HDL Automation s.r.o. zastupuje na českém, slovenském, polském a maďarském trhu globální značky HDL, Myjordomus, CasaTunes, smart:)things, IQRC, RAYSGEM, HOTEZA, MATRIX SYSTEM a další.

HDL Automation s.r.o podporuje své partnery z řad instalačních firem technickým poradenstvím, školením i dodávkou projektů.

 

Zobrazit všechny členy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign