I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Obytný komplex Marina Boulevard

 

Ovládání žaluzií

V každém pokoji jsou žaluzie ovládány samostatně. Každý pokoj obsahuje jeden ovládaný okruh. Kabely jsou připraveny tak, aby bylo umožněno klientům rozdělit ovládání žaluzií v pokoji po jednotlivých logických celcích (vždy za příplatek)


Ovládání topení/chlazení

V každém pokoji je umístěn prvek pro snímání teploty a klapkou s piktogramem (+/-). Teplota je řízena hlavním regulátorem KNX Jung. Multifunkčním displejem Control4, umístěným na chodbě bytu, lze zadávat požadované teploty v jednotlivých místnostech. Dále je možné nastavit logické funkce (časové/teplotní křivky), které jsou předány systému KNX, jenž tyto požadavky vykoná.


Ovládání osvětlení

Každý světelný okruh je samostatně nainstalován do bytového rozvaděče. V rozvaděči jsou instalovány akční členy pro ovládání světelných okruhů. V jednotlivých místnostech jsou umístěny KNX ovladače s RGB signalizací. Funkci těchto spínačů lze volně programovat ivzd áleným přístupem.
Všechny ovládací prvky lze jednoduchým způsobem nahradit za multifunkční ovládací panel, který obsahuje displej sloužící k indikaci stavů systému.


Řídicí systém Control4

Tento řídicí systém umožňuje intuitivní ovládání elektroinstalace dotykovým displejem. Ovládání lze dále rozšířit na mobilní zařízení (Android, iOS, Windows). Další možností je ovládání elektroinstalace přes bezdrátový ovladač a TV, která bude sloužit k zobrazení nabídky funkcí. Pro tuto funkci je třeba doplnit HDMI extendery pro propojení TV a řídicího systému Control4.

Další informace: DEVELOPTECH s.r.o., Paříkova 910/11a, Praha 9, Vít Rybák, rybak.developtech@gmail.com, 725 053 506

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign