I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Partnere KNX, jsi správně ohodnocen?

Partnere KNX, jsi správně ohodnocen?

Jak jsou hodnoceni Partneři KNX na stránkách www.knx.org?

V říjnu 2020 Meznárodní asociace KNX zahájila trvalé hodnocení Partnerů KNX podle jejich výsledků činnosti, jak jsou k dispozici především na osobních účtech na MyKNX a také v realizovaných projektech, které byly těmito Partnery zapsány do mezinárodní databáze projektů. Důležité je také kritérium tzv. angažovanosti, tedy účasti na různých akcích a především pak ve spolupráci s národní skupinou KNX ve svém státě.

Jaký je účel hodnocení Partnerů KNX?

Nabízet investorům rodinných domů i komerčních a podobných budov co nejkvalitnější Partnery KNX, kteří jsou schopni popsat a dodat jim komplexní řešení systémové instalace pro řízení zcela všech funkcí v objektu použitých, s co nejjednodušším ovládáním, se zabezpečenými vzdálenými přístupy.

Jakým způsobem jsou Partneři KNX hodnoceni:

Soustava hodnocení speciálně navržená pro partnery KNX, která jim umožňuje získat (nebo ztratit) řadu kreditů v několika kategoriích:

-            Znalosti

-            Nástroje

-            Angažovanost

-            Realizované projekty (od Q1 / 2021)

-            Zpětná vazba od zákazníků (od Q1 / 2021)

V každé z těchto kategorií lze obdržet nejvýše 100 kreditů (bodů), přičemž musí být dodrženy vždy právě aktuální podmínky pro jejich získání. V přehledu Partnerů KNX na webu Mezinárodní KNX asociace jsou Partneři KNX seřazeni podle nejvyššího hodnocení. Jsou označeni hvězdičkami (od jedné až do pěti), přičemž oosoby označené vyššími počty hvězdiček jsou považovány za nejvýše hodnocené. Získané hodnocení v každé z uvedených kategorií je k nahlédnutí u všech Partnerů, přičemž nejdříve je zobrazeno celkové hodnocení vytvořené průměrem ze všech kategorii. V současné době proběhlo hodnocení v prvních třech kategoriích.

Zde je možné prohlédnout prezentaci s popisem jednotlivých kategorií a podmínkami pro udělování a také odebírání kreditů.

V kategorii Znalosti je zavedeno jedno nové kritérium: Účast v jednodenním obnovovacím (refresher) kursu - za splnění tohoto bodu lze získat 10 kreditů, přičemž každý rok se odepíší dva kredity. Z toho vyplývá, že každý Partner KNX by měl každých 5 let absolvovat tento kurs pořádaný certifikačním školicím centrem. Teprve poté, co toto školicí centrum potvrdí na účtu MyKNX Partnera KNX účast na kursu, přičtou se potřebné kredity.

V kategorii Angažovanost lze nejvyšší počet kreditů (celkem 50) získat za spolupráci s KNX národní skupinou. Znamená to, že Partner KNX je uveden v doporučovaných projekčních a dodavatelských firmách na webu KNX národní skupiny ČR.

Pro každého Partnera je velice důležité při každé příležitosti aktualizovat svoje údaje na svém MyKNX účtu. Je totiž zcela zřejmé, že řada Partnerů KNX nemá na svém účtu uvedenu celou řadu údajů, jako je vlastnictví licencí na softwary, účasti na školeních, zaměstnavatele apod. Potom jsou v přehledu označeni pouze jednou hvězdičkou, ačkoli jejich reálné hodocení by mělo představovat tři nebo dokonce čtyři hvězdičky.

Proto:

Všichni Partneři KNX otevřte si svůj účet na MyKNX a aktualizujte všechny údaje!!!

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign