Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?
Jak postupovat při jeho výběru

Více informací
Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Řízení energie s KNX
Od energetické efektivity k úplné správě v digitalizovaném světě

Více informací
Řízení energie s KNX

Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Více informací
Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Řízení energie s KNX

Více informací
Řízení energie s KNX

Komunita: KNX společenství v ČR

 KNX národní skupina České republiky sdružuje členy, certifikační školicí centra, partnery KNX NG CZ (dodavatelské firmy):

  • Členové spolku KNX národní skupina ČR. Zastupujete na našem trhu výrobce ověřených KNX přístrojů? Anebo jste výrobcem těchto přístrojů? Nabízíte zajímavá řešení KNX systémových instalací? Chcete se podílet na činnosti spolku KNX národní skupina České republiky? Staňte se členem tohoto spolku. Členem se může stát každý subjekt, který  se chce aktivně podílet na rozšiřování povědomí o KNX systémových instalacích. Může se stát členem mimořádným (např. výrobci či výhradní prodejci KNX prvků na trhu v ČR), členem řádným (např. velkoobchody zastupující vybrané výrobce prvků KNX), členem integrátorem (projekční a dodavatelské firmy dodávající KNX systémové instalace, dodavatelé softwarových řešení,), členem přidruženým (společenství mající obdobné cíle, jako KNX NG CZ) nebo členem vzdělávacím (odborné vysoké nebo střední školy, školicí centra). Každou členskou organizaci ve spolku zastupuje(í) touto organizací určená(é) osoba(y). Zde lze nahlédnout na přehled všech členů spolku.

 

  • Certifikovaná školicí centra KNX v ČR. Přehled typů kursů. Seznam všech certifikovaných KNX školicích center v České republice, s jejich školicí náplní. Aktuálně vypsané termíny kursů pořádaných těmito školicími centry naleznete na webových stránkách mezinárodní KNX asociace. Přihlásit se k účasti na vámi vybraném typu školení můžete prostřednictvím svého osobního účtu MyKNX zde po volbě "můj účet/přihlášky/zapsat se na KNX kurs". Následně můžete (podle nabídky vámi zvoleného školicího centra) zvolit certifikační KNX základní, nástavbový či školitelský kurs, kurs pro specialisty HVAC či refresher kurs anebo také necertifikovaný přípravný základní nebo nástavbový kurs.

 

  • Projekční a dodavatelské firmy - zde lze vybrat  zkušeného projektanta a dodavatele (systémového integrátora) KNX systémové instalace.

 

  • Formulář pro registraci k partnerství. Zde je možné se přihlásit k partnerství.

 

          Přejete si objasnit účel spolku KNX národní skupina České republiky anebo požádat o odpovědi na vaše otázky související s problémy jevícími se vám během přípravy projektu inteligentní instalace či v průběhu jejího používání?

 

          Podělte se s námi o vaše těžkosti vyplněním dotazu ve formuláři v patičce této stránky. Rádi se vám pokusíme poradit s možnými řešeními těchto potíží.

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign