I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

I letos budeme na veletrhu Ampér

Více informací
I letos budeme na veletrhu Ampér

Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Hledáte dodavatele své inteligentní instalace?

Co můžete udělat, když vyhledáváte kvalitního projektanta a dodavatele vaší inteligentní instalace?

Můžete se spojit s některým ze zde uvedených systémových integrátorů, kteří s vámi prodiskutují všechny možnosti realizace vašich požadavků vedoucích ke splnění všech potřeb, ke kvalitní činnosti všech funkcí.

Je také možné, abyste nám zaslali mail s dotazem na případné doporučení některého ze systémových integrátorů. Následně se s vámi spojíme např. telefonicky a prodiskutujeme vaše otázky.

Kde může investor získat další informace o systémovém integrátorovi?

Jednou cestou jsou reference známých, kteří již mají svůj objekt vybaven perfektně fungující KNX systémovou instalací.

Druhou cestou je vyhledávání vhodného dodavatele prostřednictvím databáze Partnerů KNX na mezinárodních stránkách, kde lze zvolit Českou republiku a v ní vyhledávat Partnera KNX.

Zde se od počátku října 2020 zobrazují Partneři seřazeni podle jejich kvality posuzované pěti kritérii (v letošním roce jsou zatím používána pouze první tři kritéria):

  • Znalosti: zahrnuty jsou absolvované certifikační kursy, účast na webinářích a dalších vzdělávacích akcích pořádaných mezinárodní asociací KNX.
  • Nástroje: na jaké softwary má Partner zakoupené licence.
  • Angažovanost: návštěvy veletrhů, účast v průzkumech, aktuálnost partnerského profilu, nejvíce se hodnotí spolupráce s KNX národní skupinou České republiky.
  • Realizované projekty: projekty uvedené na webu, projekty přihlášené či nominované do KNX Award (toto kritérium bude používáno od roku 2021).
  • Zákaznická zpětná vazba: Pokud Partner u projektu uvede jméno investora (uživatele) objektu, asociace mu položí 5 otázek. Podle vyhodnocení odpovědí lze získat až plný počet bodů. I toto kritérium bude používáno až od roku 2021.

V každém kritériu lze obdržet nejvýše 100 bodů, které jsou v přehledu Partnerů zobrazeny jednou až pěti hvězdičkami. Z jednotlivých kritérií je vytvořen celkový průměr. Partneři jsou potom zobrazeni postupně od těch s nejvyšším počtem hvězdiček.

Jak jsme seznámeni s prací mnohých Partnerů, kteří byli v tomto přehledu ohodnoceni dokonce jen jednou hvězdičkou, zatím tento přehled nelze považovat za 100 % spolehlivý. Mnozí z Partnerů po dlouhou dobu neaktualizovali svoje profily, chybí jim tam mnohé údaje. Je proto potřebné, aby si všichni zkontrolovali svoje data a doplnili je o chybějící části.

Doporučovaní Partneři KNX jsou uvedeni také zde.

Chcete-li se seznámit s kritérii hodnocení Partnerů KNX, nahlédněte na tuto prezentaci.

Zobrazit všechny zprávy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign