Ohlédnutí za veletrhem
Amper 2023

Více informací
Ohlédnutí za veletrhem

Ohlédnutí za veletrhem

Více informací
Ohlédnutí za veletrhem

KNX školicí centrum v Brně zahájilo činnost

KNX školicí centrum v Brně zahájilo činnost

KNX školicí centrum v Brně zahajuje činnost

Ve dnech 15. a 16. ledna 2020 v prostorách školicího centra umístěného v prostorách VUT Brno, na fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií, proběhlo přípravné dvoudenní školení zájemců o práci s KNX systémovými instalacemi. V první části školení byli účastníci seznámeni s některými teoretickými otázkami souvisejícími se správnými způsoby vytváření elektrických systémových KNX instalací. Následovaly informace o pracovních postupech při vytváření projektů softwarem ETS. Poté si účastníci na praktických pracovištích vybavených potřebnými přístroji odzkoušeli v ETS vytvořit projekty, použité přístroje naprogramovat, ověřit správnou činnost naprogramovaných funkcí a odzkoušet diagnostické postupy.

 

 

Do konce ledna 2020 budou zveřejněny termíny certifikačních kursů KNX. K účasti na těchto kursech se zájemci budou moci hlásit prostřednictvím svých bezplatných účtů na webu https://my.knx.org/en/index.

 

 

         

Zobrazit všechny zprávy

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign