KNX národní skupina České republiky

KNX NG CZ je národní skupinou spolupracující s Mezinárodní asociací KNX. Hlavním cílem je šíření pravdivých informací o systému KNX jakožto jedinému celosvětově normalizovaného systému pro automatizaci budov.  

Více informací

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT KNX INSTALACE

 Soutěž je zaměřena na komplexní projekty využívající systém KNX 

Přihlaste svůj projekt a získejte bezplatně licenci na software ETS5 Professional

Více informací

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST NA VELETRHU AMPER 2019

Děkujeme všem návštěvníkům stánku KNX NG CZ, kteří během veletrhu AMPER 2019 diskutovali otázky související s jejich prací při projektování, dodávkách, oživování i údržby KNX instalací.

Více informací

Ing. Martin Zálešák, CSc.

Ing. Martin Zálešák, CSc.

Kontaktní osoba: Ing. Martin Zálešák, CSc.

Email: zalesak@utb.cz

Telefon: 736 672 122

Web: https://www.utb.cz

Fakulta aplikované informatiky.

Základem všech vyučovaných oborů je informatika směrovaná primárně na průmyslové aplikace a bezpečnostní technologie. Výuka obsahuje jak popis a návrhy řídicích systémů,  hardwaru, softwaru včetně webovských aplikací, tak i popis a návrh systémů techniky prostředí a bezpečnostních technologií.

Pojednávaný obor nese název „Integrované systémy v budovách“ a je zaměřený na návrh a řízení systémů techniky prostředí v budovách. Obor má oporu v rozsáhlé experimentální základně (výuková laboratoř techniky prostředí, světelná laboratoř, meteostanice, unikátní zkušební Laboratoř techniky prostředí) a dále ve smluvním výzkumu s průmyslovými subjekty. Důležitou součástí výuky a výzkumu jsou také řídicí systémy zaměřené na pokročilé řízení procesů v předmětném oboru, především sběrnicového typu (KNX, LonWorks a další). Pro praktickou výuku studentů v předmětu „Sběrnicové systémy“ je zařízena výuková laboratoř s variabilními sestavami prvků KNX a LonWorks.

Pohled do výukové laboratoře:

Pohled do laboratoře světelné techniky:

Pohled do laboratoře techniky prostředí:

Zobrazit všechny členy

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign