Ohlédnutí za veletrhem
Amper 2023

Více informací
Ohlédnutí za veletrhem

Ohlédnutí za veletrhem

Více informací
Ohlédnutí za veletrhem

Využijte přístroje firmy SIEMENS:

OZW772 - vzdálená internetová brána: připojte instalaci KNX k vaší ETS bez potřeby pevné IP adresy

Webový server řady OZW772.x kromě jiných komplexních funkcí, nabízí jedinečnou možnost připojit a spravovat vzdálenou instalaci KNX k vaší aplikaci ETS. A to pomocí cloudové služby SyncoIC, tedy bez potřeby zřizovat u vzdálené instalace KNX pevnou IP adresu. Stačí webový server OZW772 připojit k internetu (realizovaným ať už pevným připojením nebo mobilním GSM připojením) a registrovat daný webový server na webových stránkách služby SyncoIC a získáte internetový přístup k instalaci KNX tak, jako byste stáli přímo v místě instalace.

Tato služba dálkového připojení je v ceně přístroje a nabízí mnoho dalších funkcí jako je trendování vybraných dat do souborů, zasílání těchto souborů emailem, zasílání alarmů, diagnostika vlastního webového serveru včetně vzdálené aktualizace firmwaru a další.

Navíc toto zařízení v sobě stále zahrnuje jak převodník USB-KNX tak KNX IP Router, čímž zároveň nahradíte vámi běžně instalované rozhraní. Montáž je na DIN lištu, napájení DC 24 V adaptérem ze zásuvky 230V.

Prostorové přístroje pro regulaci teploty a kvality vzduchu

Nástěnné prostorové přístroje QMX3 jsou díky flexibilitě aplikačního programu i nabídky HW verzí vhodné pro většinu aplikací v komerčním i rezidenčním sektoru. Přístroje QMX3 mohou sloužit jako snímače teploty, relativní vlhkosti nebo koncentrace CO₂. Zároveň však může být aktivována funkce regulátoru, přičemž u regulace prostorové teploty se jedná o vysoce přesnou PID regulaci bez citelných výkyvů teploty. U variant s displejem je rozložení displeje automaticky generováno dle zadaných parametrů aplikace – zobrazení měřených hodnot, korekce žádané teploty, ovládání ventilátoru, volba provozního režimu a další.

 

Alternativou k nástěnným přístrojům QMX3 mohou být prostorové snímače a regulátory AQR, které jsou určeny k montáži do elektroinstalačních krabic. Požadovaná funkce je volena vhodnou kombinací základního a čelního modulu. Obě řady prostorových přístrojů hrají zásadní roli při vytváření komfortního a zároveň zdravého vnitřního prostředí, které pozitivně působí na uživatele budov. Regulací kvality vzduchu a udržováním koncentrací CO₂ na požadovaných limitech je podporována kreativita a výkonnost zaměstnanců. V rezidenčním sektoru regulace kvality vzduchu v ložnici zase zlepšuje spánek.

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Kontaktujte nás

Předmět dotazu:*
Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

 

 

Ochrana osobních údajů

Osobní data předávaná ve formuláři s dotazem jsou využita pouze k vyřízení dotazu a dále nejsou ukládána či archivována.

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign