Ohlédnutí za veletrhem
Amper 2023

Více informací
Ohlédnutí za veletrhem

Ohlédnutí za veletrhem

Více informací
Ohlédnutí za veletrhem

NAŠE SPOLEČNOST BY RÁDA ZAKOUPILA JEDNU LICENCI NA ETS5 PROFESIONAL. JE MOŽNÉ NÁKUP REALIZOVAT NA ZÁKLADĚ ZASLÁNÍ OBJEDNÁVKY? CHTĚLI BYCHOM SE ZEPTAT, ZDA JE LICENCE VÁZANÁ NA PC NEBO SE JEDNÁ O HW KLÍČ. DÁLE BY NÁS ZAJÍMALO ZDA JE NUTNÉ NEBO VÝHODNÉ

Odpověď: 10. 06. 2019

Jedinou společností, která může prodávat licence na software ETS je Mezinárodní asociace KNX se sídlem v Bruselu.

Postup při nákupu licence ETS5 Professional: 

1) Na stránkách založit bezplatný osobní účet, máte-li již účet založen, pak jej pouze otevřít, po zapsání přihlašovacích údajů: 

  

2) Po založení osobního účtu, do něhož jste uvedli potřebné údaje je možné objednávat. 

3) Současně již také lze stáhnout a do PC s Windows 10 nainstalovat ETS5, který však bude pracovat pouze v demo verzi do té doby, než asociace KNX obdrží vaši platbu a následně pak poštou zašle HW klíče - teprve potom nainstalovaný software začne pracovat bez omezení. Demo verze umožňuje se softwarem pracovat sice plnohodnotně, avšak jen s projekty obsahujícími vždy nejvýše 5 KNX přístrojů. Pro názornou práci lze objednat také licenci (zdarma) na KNX Virtual, umožňující práci s virtuálními přístroji. 

4) Prostřednictvím osobního účtu máte rovněž přístup k bezplatnému informativnímu kursu eCampus (je i v češtině). Absolvujete-li tento kurs s výsledkem alespoň 85 %, získáváte slevu na nákup "školní verze" ETS5 Lite - na ni lze potom vyžádat možnost upgradu na ETS5 Professional. 

Pokud se týče druhé části vašeho dotazu, jakožto montážní a projekční firma máte možnost stát se členem integrátorem spolku KNX národní skupina České republiky (podrobnosti o toto typu členství jsou ve stanovách zde). Můžete však být také spolupracující organizací, uváděnou v přehledu projekčních a montážních firem, doporučovaných zákazníkům - viz zde

Pokud byste požadovali některé údaje dále upřesnit, sdělte svůj konkrétní dotaz, v případě zájmu vyššího počtu vašich spolupracovníků se můžeme dohodnout i na případném školení o systému KNX ve vaší firmě. 

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign