KNX národní skupina České republiky

KNX NG CZ je národní skupinou spolupracující s Mezinárodní asociací KNX. Hlavním cílem je šíření pravdivých informací o systému KNX jakožto jedinému celosvětově normalizovaného systému pro automatizaci budov.  

Více informací

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PROJEKT KNX INSTALACE

 Soutěž je zaměřena na komplexní projekty využívající systém KNX 

Přihlaste svůj projekt a získejte bezplatně licenci na software ETS5 Professional

Více informací

ÚSPĚŠNÁ ÚČAST NA VELETRHU AMPER 2019

Děkujeme všem návštěvníkům stánku KNX NG CZ, kteří během veletrhu AMPER 2019 diskutovali otázky související s jejich prací při projektování, dodávkách, oživování i údržby KNX instalací.

Více informací

Univerzita Tomáše Bati Zlín

Ing. Martin Zálešák, CSc.

Adresa: UTB Zlín, Fakulta aplikované informatiky, Nad stráněmi 4511, 760 05 Zlín

Kontaktní osoba: Ing. Martin Zálešák, CSc.

Email: zalesak@utb.cz

Telefon: +420 736 672 122

Web: https://www.utb.cz

Certifikační školicí středisko KNX je součástí Fakulty aplikované informatiky a je umístěno  v prostorách vědeckotechnického parku Cebia-Tech. Středisko obsahuje 8 samostatných výukových míst vybavených sestavou prvků KNX včetně výpočetní techniky s nejnovější verzí projekčního softwaru ETS. Kurzy probíhají ve spolupráci se společností Schneider Electric CZ, s.r.o., která v průběhu kurzu informuje účastníky o posledním technickém vývoji systému KNX.

Ve školicím středisku na FAI UTB ve Zlíně je možné absolvovat týdenní „Základní certifikační kurz KNX“ s budoucí možností kratšího školicího cyklu. Školení je zakončeno, po teoretických a praktických zkouškách, osvědčením o úspěšném absolvování kurzu.

Zobrazit všechna školicí střediska

Kalendář akcí

Zprávy

Zobrazit vše

Copyright © 2018 KNX.cz | Webdesign: Tvorba web stránek - IR-webdesign